fbpx

Zľava 15 % na všetky objednávky nad 20 € už tento víkend s kupónom VIKEND15

Ako sme vznikli

Už od roku 2018 pre Vás vyrábame jedinečné, slovenské, ručne vyrábané doplnky pod značkou Atále.  Zo začiatku bola výroba šperkov len zábava a potešenie pre rodinu, priateľov či kamarátov. Keďže sa naše náramky a náušnice páčili aj okoliu, začali sme sa výrobe venovať naplno. Dnes sa môžeme pochváliť tisíckami spokojných zákazníkov, ktorí hrdo nosia naše retiazkové náramkyšnúrkové náramky alebo náramky pre páry či náušnice. Našim cieľom bolo vytvoriť kolekciu doplnkov, ktorá bude vhodná na každú príležitosť, zaujímavá pre známych ľudí ale dostupná pre každého. Dávame si záležať na kvalite a originalite, ktorá je pre nás dôležitá a dbáme o to, aby každý módny doplnok z našich rúk ozvláštnil Váš outfit a spravil Vás jedinečnou a neprehliadnuteľnou.  

Zvýšený záujem o pánske náramky nás viedol aj k vytvoreniu kolekcie náramkov pre páry, ktoré sú u našich zákazníkov veľmi obľúbené. Chceli sme vystihnúť jedinečnosť Vašej lásky, aby ste ju decentne mohli ukázať aj svetu. Sme radi, že sú pre Vás naše náramky pre páry prvou voľbou v preukázaní nekonečnej lásky Vašej polovičke. Snažíme sa, aby Vás  dizajn náramkov pre páry oslovil eleganciou a jemnosťou a preto sú tak obľúbené aj mužov, ktorí sa doplnkom doteraz vyhýbali.  

Kolekcia retiazkových náramkov je čerstvou novinkou a už teraz sa tešíme veľkej obľube z  Vašej strany. Jemnosťou a originalitou sú vhodné na každodenné nosenie nielen do práce, ale aj do mesta či na párty. Po zvýšenom dopyte zosobnených príveskov sme sa rozhodli do šnúrkových či retiazkových náramkov zakomponovať aj zvieracie motívy a tak môžete svojich zvieracích miláčikov nosiť každý deň pri sebe.  

Neskutočne nás teší Váš záujem o naše šperky, čo nás stále viac posúva dopredu a preto sa našimi základnými hodnotami stali GARANCIA, PRESTÍŽ, KVALITA A JEDINEČNOSŤ. Dnes si dovolíme tvrdiť, že s výrobou šperkov máme dlhoročné skúsenosti a v každom jednom z našich náramkov a náušníc je kus nás a našich zákazníkov.

Scroll to Top