fbpx

Zľava 15 % na všetky objednávky nad 20 € už tento víkend s kupónom VIKEND15

Kto sme

Móda a doplnky nás zaujímala už oveľa skôr, ako v roku 2018 vznikla naša značka Atále. Dnes sa jej venujeme naplno, preto dobre vieme, že krásny a vhodne zvolený doplnok rozžiari každý outfit.
Našim cieľom je aj naďalej tvoriť originálne, ručne vyrobené retiazkové náramky, šnúrkové náramky, náušnice či dokonca jedinečné náramky pre páry slovenskej výroby.
Prioritou je u nás kvalita a originalita šperkov, vďaka čomu máme tisícky spokojných zákazníkov, medzi ktoré patria aj známe osobnosti ako MISS 2018 Dominika Grecová, futbalista Igor Žofčák, či známy boxer Tomi Kid Kovács s manželkou Dominikou.

ODOBERAJTE NAšE NOVINKY

Prihláste sa na odber našich najnovších produktoch. Pridajte sa k našej komunite a zaručene Vám neutečie žiadna novinka.

Šperk na mieru

Vďaka profesionálnemu prístupu a snahám o neustále zlepšovanie svojej práce Vám ponúkame šperky, ktoré odrážajú Váš osobitý štýl a vkus. V každom z našich náramkov a náušníc je vlastne kus z nás a našich už spokojných klientov.
S radosťou Vám vyrobíme náramky na mieru, detské náramky, pánske náramky, náušnice či dámske náramky podľa Vašich predstáv.
Iste nájdete tie najvhodnejšie módne doplnky pre Vás, či Vašich blízkych.

Scroll to Top