fbpx

Zľava 15 % na všetky objednávky nad 20 € už tento víkend s kupónom VIKEND15

Šnúrkové náramky

Buď originálna a odlíš sa!
Stačí nenápadný doplnok, akým je práve šnúrkový náramok a zažiariš pri každej príležitosti.
Šnúrkové náramky sú vhodné na každú príležitosť, či už na bežný deň, oslavu, svadbu, do práce či na párty.
Šnúrkové náramky sú vyrábané z ľahučkých materiálov, ktoré Ťa odlíšia od ostatných. Každý náramok je vyrábaný ručne a na mieru, preto je každý originál.
Vyber si farbu náramku podľa Tvojho vkusu v kombinácii s dokonalým strieborným, pozláteným či Swarovski príveskom a my ti zaručíme kvalitu, spokojnosť a jedinečnosť.
Ak chceš šnúrkový náramok ako prekvapenie alebo darček, pri nesprávnej veľkosti ti ho bez problémov vymeníme. No a ak máš záujem o detské náramky či pánske náramky, napíš nám veľkosť do poznámky a my ti vyrobíme šnúrkový náramok podľa Tvojich predstáv.

Naše šnúrkové náramky sú jedinečné nielen svojím vzhľadom, ale aj tým, že sú vyrábané ručne a preto je každý iný. Ponúkame široký výber, z ktorého si určite vyberieš.

Pozrite si 3 tipy ako správne vybrať náramky

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ: 

Najlepšie bude, ak si odmeriaš obvod zápästia a podľa toho vyberieš veľkosť. Ak však nemáš možnosť odmerať si zápästie, stačí ak zvolíš približnú veľkosť, pretože náramok si vieš ešte čiastočne prispôsobiť na ruke. Rozdiel môže byť až 2-3 cm. Ak chceš náramok ako prekvapenie alebo darček pre niekoho, stačí ak veľkosť odhadneš. Nemusíš sa báť, že veľkosť nesadne, pretože ak sa to stane, náramok ti bezplatne vymeníme za nový.

DOPRAVA A SPÔSOB PLATBY:

Vybrať si môžeš z dvoch druhov dopravy a to buď Poštou, pričom všetky zásielky posielame 1. triedou alebo kuriérom GLS. Cena za dopravu Poštouje 1,80  a 3,20  za dopravu kuriérom GLS, pričom doba dodania je 1 – 2 dni. Ak nakúpiš aspoň za 30 , dopravu máš zdarma

Na výber máš aj spôsob platby, a to Dobierkou, pričom cena za dobierku je 0,70  alebo Platba kartou vopred. Tento spôsob platby je zdarma.

Vrátenie a reklamácie:

Ako sme už spomínali vyššie, nemusíš sa báť, že ti veľkosť nesadne. Ak by sa tak náhodou stalo, náramok ti bezplatne vymeníme. Stačí, ak nám napíšeš na e-mail , náramok nám pošleš a my ti vyrobíme nový. 

Scroll to Top